Sharp znalazł inwestora
4 grudnia 2012, 12:37Przeżywający poważne kłopoty Sharp znalazł w końcu inwestora. Jest nim amerykański producent układów scalonych Qualcomm. Amerykanie zainwestują w japońską firmę 10 miliardów jenów (ok. 122 milionów dolarów) i obejmą 5% udziałów w Sharpie
« poprzednia strona następna strona » … 8 9 10 11 12 13 14

